Loading...

Tooted

Treppid

– Sirged ja keerdtreppide marsid, mosaiikbetoonist.– Sirged ja keerdtreppide marsid, mosaiikbetoonist katetega.

Vertikaalsed ja horisontaalsed katted võivad olla valmistatud nii eraldi elementidena kui ühtse L-kujulise elemendina. Katete minimaalne paksus on 30 mm.– Sirged ja keerdtreppide marsid, tõstetud servadega (skurkant).– Sirged ja keerdtreppide marsid, kesktalaga.

Astmed kinnitatakse poltidega, mis uputatakse kesktalas olevatesse mittekahaneva seguga täidetud kaevudesse. Astmete minimaalne paksus on 60 mm. Astmed võib talale paigaldada nii enne kui pärast kogu marsi montaaži.– Sirged trepimarsid, kahe talaga servades.– Metallkarkassiga trepid.

Astmed kinnitatakse keemilise ankru ja poltliitega. Igal astmel peab olema neli ankrut. Detailide ja metallist aluse vahel peab olema 3-5 mm paksune neopreenikiht. Astmete minimaalne paksus on 60 mm.– Keerdtrepid, kesksambaga.

Astmete kuju võib olla sirge, koonusjas või L-kujuline. Monteerime trepi kokku vahetult objektil, paigaldades astmed üksteise peale ja joondades need omavahel. Vaba otsa alla paigaldatakse ajutine tugi, mis pärast trepi kesksamba armeerimist ja betoneerimist eemaldatakse. Samuti võib astmed paigaldada keerdtrepi metallkarkassile.– Erikujuliste astmetega trepid.

Olemasoleva aluse puhul võtame sellelt šabloonid ja valmistame nende järgi trepiastmete katted. Mittekandvate elementide minimaalne paksus on 30 mm, kandvatel elementidel 60 mm.